Opublikowano Dodaj komentarz

Wiosna w Aketon

Wiosna... pomyśleliśmy, że mamy tyle nowych, pięknych ciuchów, więc postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i kwitnącego otoczenia i zaprosiliśmy dobrych znajomych z Ulotne.pl na sesję zdjęciową. Jedwab przecież nigdy nie prezentuje się piękniej niż w pełnym słońcu. Przygotowaliśmy dwie wersje ubioru dla pań – dworską i codzienną.

Wersja dworska dla Pań

Wersja dworska to zielona suknia jedwabna ozdobiona perłami. Na nią narzucony został lekki jedwabny płaszczyk z wełnianą podszewką. Myślinowa chusta i podwika dopełniają ubioru wraz z jedwabną jałmużniczką.

Suknia dworska

Strój codzienny

Wersja codzienna prezentuje się skromniej i składa się z sukni z cienkiej wełny, lnianej chusty oraz wełnianej jałmużniczki.

Strój dla Panów

Z kolei wersje dla panów nie są skromne. Obie propozycje to ubiory jedwabne, jeden strojniejszy od drugiego. Pierwszy z nich to robe z jednolitego niebieskiego jedwabiu obszytego futrem. W roli dodatków występują pas z mosiężnymi zdobieniami oraz kaptur noszony w ramach czapki.

Elegancka wersja ubioru 

Drugi strój jest nawet bogatszy, jest szyty w stylu mi-parti, czyli jedna część stroju jest uszyta z wzorzystego materiału, druga natomiast z gładkiego. Rękawy są szerokie i workowate, a całość jest zapinana na mnóstwo guzików. Całości ubioru dopełnia filcowa czapka ozdobiona pawimi piórami.

To był dobrze spędzony dzień, jak zresztą widać po cudownych zdjęciach. Jeszcze raz dziękujemy Ulotne.pl za to, że zechcieli nam pomóc i spędzić z nami dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.